PolishEnglishGerman
Menu
Strona główna
Oferta
Galeria
Certyfikaty
Deklaracje zgodności UE
Ogłoszenia/Przetargi
O firmie
Kontakt
Mapa serwisuProdukty PanBlast

Przemysłowe Techniki Lakiernicze

Polskie Komory Śrutownicze

Promocje

RESIN jest także dystrybutorem urządzeń do malowania - pomp i pistoletów hydrodynamicznych .
Zapraszamy do serwisu:
www.resin.pl

Strona główna
Witamy w serwisie internetowym Centrum Antykorozji RESIN
Strona o firmie RESIN jest producentem wysoce wyspecjalizowanego sprzętu ochronnego oraz technicznego dla pracowników wykonujących roboty antykorozyjne takie jak oczyszczanie strumieniowo-ścierne, prace malarsko lakiernicze oraz metalizację natryskową. RESIN posiada Certyfikat ISO 9001. Nasze produkty są wysoko cenione przez użytkowników, jak również przez służby BHP. O firmie
Dane osobowe
Szanowny Kliencie,
Dnia 25 maja 2018 r. na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zacznie obowiązywać Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. W związku z powyższym, w celu spełnienia obowiązku informacyjnego wynikającego z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. pragniemy przekazać informację na temat przetwarzania danych osobowych przekazywanych przez Państwa.

Informujemy, że jesteśmy gotowi, aby chronić Twoje dane na najwyższym poziomie, uwzględniając nowo wprowadzone przepisy. Jednocześnie chcemy poinformować Cię o Twoich prawach, które będą przysługiwały Ci w związku z nowymi przepisami.
Czytaj dalej...
Wyróżnienie ReS-KP STRONG
Image
Miło nam poinformowac, że nasze starania w tworzeniu coraz to lepszych środków ochrony osobistej zostały docenione i nasz nowy kombinezon ReS-KP STRONG został nagrodzony wyróżnieniem podczas Targów Expo Surface 2013 w Kielcach.

Wyróżnienie PDF
Części zamienne
Image Zasady sprzedaży części zamiennych do hełmów w roku 2012
Części zamienne
Zasady współpracy
Image Zasady Realizacji Zamówień z Centrum Antykorozji Resin S.J.
Zasady współpracy
CENNIK
Image
Aktualny cennik

W celu zwiększenia wygody naszych klientów,
aktualny cennik Centrum Antykorozji RESIN
jest zawsze dostępny do pobrania.

Pobierz cennik
RESsoda
Image
RESsoda - i50e

RESsoda to urządzenie przeznaczone do obróbki strumieniowo-ściernej przy użyciu ścierniwa jakim jest wodorowęglan-sodu w postaci krystalicznej, potocznie zwany SODĄ .
Czytaj dalej...
Inżektorowa Oczyszczarka Kabinowa
Image
Inżektorowa oczyszczarka kabinowa RESIN RcS-48

PRZEZNACZONA DO OBRÓBKI DROBNYCH ELEMENTÓW

Ścierniwo podawane do dyszy wyrzucane jest na obrabiana powierzchnię. Operator obserwując proces przez wziernik manipuluje dyszą i detalem. Kabina wewnątrz jest oświetlona. Proces oczyszczania uruchamia się za pomocą pedału nożnego. Możliwość obróbki części o złożonych kształtach. Całkowite zabezpieczenie obsługi przed działaniem ścierniwa. Wzrost wytrzymałości zmęczeniowej obrabianych powierzchni. Szeroki zakres zastosowań. Prosta i łatwa obsługa.
Czytaj dalej...
Nasza oferta
innowacyjne rozwiązania - sprzęt i akcesoria do obróbki strumieniowo-ściernej Nasza oferta to przede wszystkim szeroka gama wysoce wyspecjalizowanego sprzętu ochronnego oraz sprzętu technicznego.

Zobacz naszą ofertę
WIWA
Image Resin jest autoryzowanym dystrybutorem produktów niemieckiej firmy WIWA. Oferujemy agregaty malarskie, pistolety, części zamienne, akcesoria oraz profesjonalny serwis i doradztwo techniczne.
Zobacz ofertę
Centrum Antykorozji RESIN - 32-052 Radziszów, Jurczyce 111 k/Skawiny
tel: (012) 275 17 45  tel/fax: (012) 275 17 46  email: biuro@resin.com.pl  NIP: 944-18-65-484
projekt graficzny combinat.net :: realizacja ASGARD
Updated by ASGARD: